Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Albérlet helyett lakókonténer?

Albérlet helyett lakókonténer?

Figyelt kérdés

a barátom ezzel az ötlettel állt elő. gyakorlatilag pár év alatt visszajönne az ára, mert a mostani albérletük drága, ráadásul még nem is jó hely.

hely lenne, ahova rakja a lakókonténert.

én ezt addig tartom megoldásnak, amig el nem végezzük az egyetemet, de ha már össze tudunk költözni, nyilván egy normális házat szeretnék.

tapasztalatok, gondolatok, vélemény az ötletről?


2013. jún. 11. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt az adott önkormányzat építési oszályán kell megtudakolni, hogy mik a feltételek a konténer telepítésénél. Gondolni kell az áram és a csatornázás bekötésére is.
2013. jún. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet, de sajnos nálunk ennek nincs olyan hagyománya, mint pl. Ausztráliában, ahol vannak az ún. caravan parkok, ahol kiépített betonplaccok vannak, áram és víz vételező csatlakozással, ráállsz a lakókocsival és minimális összegért gyakorlatilag van lakóhelyed. Sokan amikor nyugdíjba mennek, eladják a házukat, vesznek egy lakókocsit és így élnek tovább. Olyan, mint eg ykemping. Persze ott mások az éghejlati viszonyok. Nálunk nem tudom, ez hogyan kivitelezhető. Bár ha egy helyet találtok és beruháztok egy generátorra, akkor onnantól kezdve már egyszerűbb a dolog, az árammal már sokmindent lehet kezdeni. Hogy gazdaságos-e? Fogalmam sincs.
2013. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez egy 10-es ötlet! :D
2013. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!