Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Honnan érdemes megvásárolni...

Honnan érdemes megvásárolni az ablakokat?

Figyelt kérdés

Műanyag keretes, többrétegű ablakot szeretnék vásárolni. Kitől... honnan lenne érdemes? Honlapokat, telefonszámokat kérnék szépen, ha tudok ilyet ajánlani.


Köszönöm előre is a segítséget! Minden jót!



2013. júl. 21. 17:32
 1/4 anonim válasza:

üdv.

keresgess itt az oldalon mert azt is megtudhatod kivel nem érdemes!Én nemrég cseréltettem ki az ablakaim és nagyon megvagyok elégedve kitünő munkát végeztek nálam!

De sajnos bele estem abba a hibába hogy az árat néztem és próbáltam olcsó céget találni persze ráfáztam velük, róluk is írnak itt sőt a fekete listán is ott van.pontosan a lucky food kft ről beszélek őket messze kerüld el!!!

Egy barátom ajánlotta nekem azokat akikkel végül megcsináltattam az ablakain öket a www.profi-nyilaszarok.net- en találod.

sok sikert ja és írd meg hogy mi a véleményed kiváncsi vok !

2013. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dirtboy ***** válasza:

én a sassz kft nél vettem miskolcon,elég jó áron adta 90x90es,55x90es és 55x120as 5légkamrás bukó nyíló ablakokat vettem 45ért.

igény esetén egyedi méretűt is készítenek.

2013. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! A Sassz honlapja áttekinthetőbb, ez plusz pont. Szerintem kérni fogok minkét cégtől egy árajánlatot, aztán jön aminek jönnie kell...
2013. júl. 22. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:

Van az index fórumon kimondottan olyan szoba ahol szakemberek és cégek képviselői vannak én is ott kérdeztem meg.


Mivel pl. a magyarországon összeállított ablakok 2x annyiba kerültek volna mint a lengyelországból szállítottak .


Na ott tudsz árajnálatot kérni és meg tudod mindegyik felet hallgatni ,mert ezek többsége ismeri egymást.


A Fórum 2003-óta megy ,szóva sok mindent ki tudsz olvasni, melyik cég a genyó, melyik nem stb..


[link]

2013. júl. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!