Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Érdemes-e itthon megvásárolni...

Érdemes-e itthon megvásárolni a belépőket? Pl Empire SB, Universal Studió (Los Angeles), Six Flags (San Francisco)?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én amit csak tudtam, megvettem itthonról! Nagyon jó volt, mert jobban tudtam kalkulálni, hogy mennyi költőpénzem marad, és nem kellett ott sorban állni.


Egy mappában, időrendi sorrendben bepakoltam az összes belépőjegyemet, és ott aztán mindig magamhoz vettem az adott napra szólókat.


Az általad említettek közül nekem is volt Universal-os (még olcsóbb is volt neten amúgy, mint helyben!), Empire State Building pedig benne volt a New York City Pass-omban. Nézz utána, ha gondolod, nagyon megéri!

San Franciscóban pont a Six Flags-ben nem voltam, de pl. előre itthonról (pontos időpontra) megbettem az Alcatraz jegyemet, a San Francisco City Pass-omat...

Los Angelesben is volt Go LA Card-om.


Itthon megvettem ezeket mind, plusz a tömegközlekedési bérleteket is (kiv. New Yorkban, azt ott megérkezéskor, automatából.

Megvolt, hogy miért hova kellett menni átvenni, vagy csomó dolognál (pl. Universal) e-ticket-et küldtek, tehát már semmi plusz dolgom nem is volt vele ott.


Ergo: igen, szerintem érdemes, amit csak lehet, előre megvenni.

Csak ne felejtsd itthon. :)

2013. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erdemes, mert pl az Alcatrazba elore kell foglalni, kulonben betelnek a helyek. Empire State Buildingbe nem lenyeges, mert a biztonsagi ellenorzes miatt neked is sorba kell allni, es a belepojegy 1 evig ervenyes barmelyik napra.
2013. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Akit ez megnyugtat, az vegye csak meg, de az az igazság, hogy mindenhol úgy is akkora sorok állnak minden látványosságnál, hogy ettől nem lesz sokkal beljebb.
2013. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!