Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Jogomban áll ugyanolyan házat...

Jogomban áll ugyanolyan házat építeni mint amilyet egy helyen láttam és nagyon megtetszett?

Figyelt kérdés

2013. aug. 24. 13:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Minden továbbiak nélkül.
2013. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Persze, ez nincs levédve.
2013. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
jaj de jo
2013. aug. 24. 13:34
 4/12 anonim válasza:
100%
Mi is ezt csináltuk, mondjuk mi elmentünk a pasashoz, akinek megtetszett a háza, ő nagyon rendes volt a terveket is ideadta. De ezt enélkül is megtehettük volna:)
2013. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy jogod van.

Nekünk is úgy lett a ház,hogy ezeréve egyik nyaralásunkon én beleszerettem egy házba,belülről persze nem láttuk.Amikor épitkeztünk,olyat akartam,de ugye a belseje,bár persze magunknak is kitalálható.De inkább elmentünk,becsengettünk,és elmondtam,hogy nekem annyira tetszik ez a ház,nekünk is ilyen kell,megengedné-e hogy belülről megnézzük.Olyan rendes volt a nő,még az alaprajzokat is előszedte,és lefényképezhettük,az épitésznek könnyű dolga volt.

2013. aug. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kimondott típus házak is .Akinek megtetszik,építhet

olyat is .

2013. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Na igen,ha nem a tipikus egyeház,akkor be is csengethetsz nyugodtan,átlag ember büszke lenne arra,hogy valakinek ennyire tetszik a háza.
2013. aug. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jogod az van, csak lehet, hogy nem engedélyezik, városkép és hasonlókra hivatkozva sokszor lekorlátozzák az embert, mert pár baromnak nem tetszik, ha az ember nem sablonos.
2013. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Jogod az van, csak lehet, hogy nem engedélyezik, városkép és hasonlókra hivatkozva sokszor lekorlátozzák az embert, mert pár baromnak nem tetszik, ha az ember nem sablonos."


Hát azért vannak akik a nem sablonost erősen keverik az ízléstelennel. :)

2013. aug. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
rokonomek meg fehergyarmaton nem epithettek lapostetehu amerikai hazat mert allitolag rontana a varoskepet, pedig valami hihetetlen jol nezett volna ki. igy meg lett egy hagyomanyos ketszintes haz amit ajanlottak es csak az utcaba van vagy 6 ilyen. bocsi az iraser telon vagyok.
2013. aug. 25. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!