Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ha vízzel eláztatom az alsó...

Ha vízzel eláztatom az alsó szomszédot, az mennyi idő alatt jelenik meg nála?

Figyelt kérdés

Az nem lehetséges, hogy csak hetek múlva igaz?

És ha egyszer eláztattam, akkor mennyi idő alatt szárad ki?

Pár nap?


2013. aug. 24. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy hetekkel később ledobja majd a a vakolatot a mennyezettről, de inkább az a valószínű, hogy csak újra kell meszelni a szomszédodnál.


Valószínűleg 1 hét alatt kiszárad, de függ attól, hogy a födém mennyire szívta be a vizet és milyen meleg van.

2013. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nyáron, a 40 fokban? :)
2013. aug. 24. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Ott 2-3 nap alatt kiszárad, ha rendesen tud szellőzni és a szomszéd nem műgyanta alapú falfestéket használt.

Ha azt szeretnétek, hogy ne essen le a vakolat akkor 3 nap múlva kaparjátok le a festéket vakolatig és mély alapozóval le kell festeni.


Egyébként, ha megkérdezhetem, hogyan sikerült összehozni?

2013. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha panelban laksz, nem házgyári lakásban, akkor a víz akár csak hetek múlva szivárog le az alsó lakásba. A panel lakások mennyezete tepsiszerű panelekből van készítve. Először a panel telik meg, csak utána folyik le az alsó lakásba. Engem is anno így áztatott el a fölöttem lakó. A fürdőkád alatt levő cső szivárgott.
2013. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos volt probléma párszor, kétszer az én hibám (a mosógép a földre ürített), és az szinte azonnal jelentkezett.

Nehezen száradt ki neki és a nyoma is megmaradt.

2013. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát inkább csak nedvesedés volt, nem hömpölygött a víz vagy ilyesmi. És az is hetekkel ezelőtt, a legnagyobb kánikulában. De a szomszéd szerint nem szárad a folt, hanem továbbra is vizes. Szóval nem tudom, mi lehet.
2013. aug. 24. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!