Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » A bejárati ajtót úgy építettük...

A bejárati ajtót úgy építettük be, hogy a küszöb alatt maradt kb.3 cm hely. Milyen cuccal érdemes betömni?

Figyelt kérdés
Gondolom beton nem jó, mert az nagyon merev. Nincs ötletem. A garázs bejarati ajtónál is ugyanez a helyzet.
2013. aug. 25. 08:44
1 2
 1/11 lali az állat ***** válasza:
alá a küszöbnél nem szélesebb, nem hővezető alátámasztás (hogy ha rálépsz, ne rogyjon meg és ne képezzen hőhidat-fa vagy műanyag) egy-egy centi csík pur-hab kívül-belül,aztán flexibilis csemperagasztóval ki lehet kenni a maradék helyet. mi így szoktuk.
2013. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csináld ugy ahogy az első irta
2013. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kívül kisebb rés. Mondjuk onnan egy kis purhab, utána belülről a csemperagasztó, majd belülről megint egy kis purhabbal lezárni? Amúgy köszönöm.
2013. aug. 25. 19:54
 4/11 lali az állat ***** válasza:
úgy se rossz,de szerintem a szigetelés miatt ék-purhab-ragasztó. minimum 200 ajtónál már bevált.:)
2013. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Olyan rendes vagy, de tényleg. De nem értem.

Kissé részletesebben leirnád légyszi. Az ajto már be van épitve, ki van alulrol ékelve (hogy ne rogyjon be), és kb 10 cm széles a küszöb.

Kivül 1-2cm hézag van, belül kb 3cm a lap meg a küszöb között.

2013. aug. 25. 20:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Az egy centis purhabot ugy érted hogy 1cm magas, hogy ne jöjjön ki a csemperagasztó?
2013. aug. 25. 21:02
 7/11 lali az állat ***** válasza:

[link]


ahol a zöld a csemperagasztó, a fehér a hab, a piros meg az ék. ha az ék megvan, az ajtó teljes szélességében fújjatok be purhabot,aztán utána a csemperagasztó.

2013. aug. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kösz Lali! Én is egy állat vagyok, mert véletlenül a félig hasznosra nyomtam ezez a k...a érintö képernyön. :(

Bocs. Rendes voltál! Köszönöm még egyszer!

2013. aug. 25. 21:27
 9/11 lali az állat ***** válasza:
egs.:)
2013. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lali az állat ***** válasza:
ja és túl sok habot ne,mert felnyomja a küszöböt. csak óvatosan és normális minőségű (soudal, greenteq, tytan), kevéssé térhálósodó habbal.
2013. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!