Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Beton koszorú készítése!...

Beton koszorú készítése! Mekkora méretű koszorút érdemes tenni? 38-es falra mekkora koszorút érdemes tenni fa födémes lesz.12x8m-es az épület!

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 21:06
 1/8 lali az állat ***** válasza:
ez nem érdemesség kérdése, hanem statikáé. terveztesd csak meg szépen,mielőtt a nyakadba szakad a háztető. plusz a használatba vételi engedélyeztetésnél amúgy is szükséged lesz rá.
2013. aug. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es .Nem éppen ! Mert Mo-on a családi házak 90% beton koszorú nélküli,Kb 75-töl kezdték el koszorúkat csinálni a földszintes családi házakra de még akkor sem mindre. És még ma is tudok olyant,hogy nem raktak rá csak kiegyenlítő betont. De te ha teheted rakj rá ,mert jobban összefogja a falakat. kb:olyan 30x 15 kell rá.
2013. aug. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 30 cm legyen a magasság! Milyen födém lesz? Feszített beton, vagy gerendás kefnis?
2013. aug. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Oda van írva ,hogy fa gerendás ! :-))
2013. aug. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen jogos. Nem figyeltem eléggé!
2013. aug. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
régi családi ház kb. 50 éves, tetőfelújítást végezzük, és egy darabon cseréltem falat. előzőleg nem volt rajta koszorú, de én szeretnék.
2013. aug. 27. 22:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Falszélességben 30cm magasan, vasalva! ;-)
2013. aug. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-es v ok. Az egyértelműen a falszélességig ! Én a vas résznek a méretét írtam le ,erre még jön a beton kívül-belül és alul felül. Mivel,hogy kell falszélesség is a betonból,hogy érjen is valamit. Csak arra figyelj,hogy a beton külső felét vagy szigeteld le hőszigeteléssel vagy kisméretű tömör tégla legyen állítva a zsalud külső oldala. Mert különben hatalmas lesz a hő híd ,és penészedni fog a fal belső fele.
2013. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!