Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek ha felraktam a...

Szerintetek ha felraktam a falra a szeletelt téglát és megfelelően impegráltam, utána bevonhatom lazúrral, hogy szebb legyen? (hallottam hogy így is lehet)

Figyelt kérdés
Próbaképp lefestettem egyet eddig szép és jó,de nyílván nem két nap alatt fog kiderülni,hanem majd az időjárás eldönti!Tudom hogy a lazúrt fára találták ki....csak hogy nehogy valaki ezzel okosítson:D
2013. szept. 2. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, lazúrozni bármit lehet aminek van szívóképessége. :) Feltehetően amivel te fogod átkenni, abban van némi lakk, különben lefolyna az impregnált felületről. Szerintem szépen össze lehet hozni ha vigyázol a fugákra.
2013. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszöntem a hozzáértő választ!
2013. szept. 3. 05:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen kő konzerválót. Az is mélyíti a tégla színét. A falazúr az elszínezi.
2013. szept. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!