Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy nő lefogy, hogy szebb...

Ha egy nő lefogy, hogy szebb legyen, akkor utána lógni fog a bőre?

Figyelt kérdés
Itt most 20-éves emberről beszélünk...

2012. dec. 27. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi felesleged van, de 30 éves kor alatt nem fog látszani, vagy ha igen is,akkor lehet ellene tenni, ez mind a génektől függ...
2012. dec. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyit és milyen gyorsan fogy, sportol is hozzá, vagy csak koplal...
2012. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj, eltűnt a rajz!:(
2012. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rólam 9 kiló ment le sajnos akaratomon kívül, de nem lötyögős a bőröm sehol..
2012. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon sok a felesleg, nem fog látszani, még később sem. ha sok, akkor viszont fog.
2012. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4-esnek. a 9 kiló az semmi. az a nem sok kategória. a sok az 30 kiló fölött kezdődik.
2012. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos!
2012. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha fokozatosan fogyik le, úgy hogy izmot szed fel közben, akkor talán nem. De sokban függ hogy mekkorára van kinyúlva a bőre(mennyi a plussz kiló) és mekkora szeretne lenni.
2012. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én láttam már dagi nőket lefogyni 30 felett, de vénült az arcuk vagy 20 évet. nőknek nem éri meg elhízni, mert később ha lefogynak, nagyon vén öregasszonnyá válnak. elkeseredett, kiélt beszottyadt fejük lesz. Azt már nem tudják visszacsinálni,csak ha gumibábu botoxpofát nem kreálnak magukból. Az meg még annál is rosszabb.
2012. dec. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:

[link]

(Ne a PS legyen a válasz, Voice-ban mindenki láthatta PS nélkül) Lényeg: kb 60 kg-ot fogyott. 31 éves, de 20-25-nek inkább néz ki...


[link]

Nem tudom, mennyit fogyott, de hasonló mennyiséget. Korban is hasonló...


De hagyjuk a médiát:

[link]

Ugyan csak 20 kilót fogyott, de itt sem látom, amiről beszélsz...


Én nem teszek fel képet, 90 kiló voltam, mikor szültem. 65-re sikerült lemenni.

Az egy dolog, hogy a testem megszenvedte (nem szép, lóg itt-ott kicsit a bőröm), de ez ruhában nem látszik, az arcom meg annyira van megöregedve, hogy 25 leszek, és az üzletekben személyit kérnek...

2012. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!