Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gyorsépittésű családi házat...

KicsiiAníí kérdése:

Gyorsépittésű családi házat fel lehet építeni milióból? Sajnos szűkös a keret. An vagyunk és szocpollal ennyi az összeg.

Figyelt kérdés

2013. okt. 10. 10:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

eléggé elirtam :D

Gyorsépitésű csalási házat 4 milióból fel lehet épitteni ? 3an vagyunk az összeg szocpollal eggyütt ennyi.

2013. okt. 10. 10:46
 2/13 anonim ***** válasza:

mire gondolsz a "gyors-építésű ház" alatt?

(ha könnyűszerkezetesre, az egyik legolcsóbb építőt nézve

[link]

...sem fog beleférni az említett összegbe.

2013. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Itong téglára és fára gondoltam itt az utcánkabn is van egy ijen jellegű ház, kicsi kétszintes és a tetőszint" fából van , persze rendessen be van szigetelve meg minden.
2013. okt. 10. 11:06
 4/13 anonim ***** válasza:
A tervezés, a mindenféle engedélyek és a közműbekötések nagyjából elviszik a milliót, és akkor maradt 0 Ft a házra...
2013. okt. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A gyors csak gyors, de nem olcsó... A 4 millióból venni sem egyszerű olyat amiben szívesen lakna az ember, hát még építeni. :/


Esetleg kérdezd meg annak az Ytong-elemes háznak a tulajdonosát, hogy mennyiből sikerült megközelítőleg felépítenie és engedélyeztetnie.

Nagyon sokmindenen lehet spórolni, de az már nagyon csúnya ha pl. műpadló kerül a fürdőszoba falára csempe helyett (láttam ilyet élőben, hát elsőre meglepődtem), mert annyira meg kell fogni a keretet.

2013. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Telek van? Közmű rajta van?

Lehet, hogy lakásban kell gondolkodni.

2013. okt. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hááát telek van , csak közmű nincsen .

sajnos.

2013. okt. 10. 12:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Tegyél még a 4-es elé egy 1 -est ,és akkor már alakulgat,de csak alakulgat!!!
2013. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Márpedig a közmű rengeteget elvesz, olvastam róla, amikor még telket akartunk venni.

4 millió nagyon kevés. A könnyűszerkezetes falak nem kerülnek sokba, az tény (nekünk a fürdőszobánk lett az, meglepően olcsó volt, bár még nincs kész, csak magukról a falakról beszélek), de a téglaháznál sem maga a fal viszi el a pénzt, nálunk az elég nagyszabású átépítésnél a födém (OK, ez könnyűszerkezetes és nem tetőteresnél máshogy néz ki) és a tető dobta meg a költségeket, valamint a nyílászárók, a szigetelés (azon spóroltunk a legkevésbé) s úgy minden, ami nem fal. Sokminden kell egy házhoz, burkolat, eresz, fürdőbe szaniterek, miegymás, ha külön-külön nem is feltétlenül nagy tételek, összeadódnak...

2013. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!