Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kerti faház építésével kapcsol...

Kerti faház építésével kapcsolatban mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

alapterület: 2500x2000, magasság: kb. 2000-2200, dőlt tetős

Milyen beton alap kell? Vastagság? Szárazbeton jó? Milyen vázszerkezetet érdemes csinálni? Milyen méretű tartógerendák kellenének? (oszloptartó lenne lebetonozva)

Milyen méretű szarufa lenne célszerű?

Milyen megoldások vannak a szigetelésre az alapnál?

Köszi előre is mindenkinek!



2013. nov. 13. 07:27
 1/1 anonim válasza:
83%
Hát én jobban szeretem a rendes betont amit én keverek úgyhogy annál azt ajánlom vastagságra ássál le egy 30 40 cm kb a gerendáknál elég a 10x10-es azok a cserepeket is elbírják ha meg könnyebbet akarsz akkor nyilván azt is a szarufa is lehet simán 10x10-es hát az alap szigetelése az a kátrány arra figyeljél még oda hogy a tető az rendesen lógjon ki minden irányba mert mivel fa ha az eső lecsorog és az alapra meg a fára csurog akkor ott ugye kimossa vagy a fát szétáztatja és figyelj a dőlésszögre is legyen azért lejtése rendesen
2013. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!