Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » XVI. ker. ,2600 nm NEM ÉPÍTÉSI...

XVI. ker. ,2600 nm NEM ÉPÍTÉSI telket mire használjak?

Figyelt kérdés
Ti mire használnátok? Mivel érdemes beültetni? Vállalkozó is írhat, akivel közösen valamit elindítanánk.

2014. jan. 4. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen fekszik, hogy nagy a forgalom csinálj parkolót... láttam már pár helyen telket így hasznosítva. Tulaj csak kint üldögél és jön a pénz, szinte semmi dolga. Hogy papirok vagy iylesmi kell-e hozá nem tudom.
2014. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mandulafával ültetném be, igénytelen és egyáltalán nem értem miért olyan drága a boltban a mandula, mikor egy ősi magyar fa, a dunántúlon tele van vele az út széle. Vagy még ami nagyon hálás szerintem a tüskementes szeder, nagyon szapora, nekem egy bokrom (lugas) van, és nyáron leszedtem róla kb. 8-10 kilót.
2014. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Varosi kerteszkedesre berbe adnam.
2014. jan. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teniszpálya, íjászközpont, kutyapanzió, paint-ball pálya, gyümölcsfa...
2014. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, vagy 6-8 teniszpálya ráfér meg még 10-15 autónak parkoló. Óránként 2000 Ft a bérlés általában.. 8x8hx2000 Ft = 128.000 FT/nap is lehet akár a bevételed jó időben. Ha a közelben sok az új nagy ház, akkor érdemes belevágni ha a környezet is engedi.


[link]

2014. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!