Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Zalaegerszegen Családi házunka...

Atyna kérdése:

Zalaegerszegen Családi házunkat szeretnénk egy +8 nm-es előtérrel bővíteni. Kell a szomszédok aláírása? A bővítményen lesz ablak is.

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az építési engedélyre kell a szomszéd ingatlanok tulajdonosainak az aláírása, de ez mindenhol így van...
2014. jan. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az engedély az építési kritériumoknak megfelel, akkor ha a szomszéd hepciáskodik, hogy ő ugyan nem írja alá, hogy az ablak felé nézze vagy éppen nem lehet utolérni, mert 20 éve külföldön él stb, attól még jogerőre emelkedik. Persze ha nyomós az indok, pl szeszfődét akarsz nyitni ott már nyomós lehet a szomszéd ellenállása.
2014. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, tehát minden szomszédtól kell az engedély, a mellettem, mögöttem, illetve előttem lévőktől is?Mi van ha egy szomszéd nem írja alá?Nem épülhetek?
2014. jan. 13. 11:55
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, nem szeretnék szeszfőzdét:)))
2014. jan. 13. 11:57
 5/5 anonim válasza:
Zalaegerszeg melyik részén?
2014. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!