Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hogy is van ez? (lent)

Hogy is van ez? (lent)

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogyha építkezek ,és mondjuk szűkaköltségkeretem akkor nemépíthetem fel magamnak a házam,mert nem veszik át és nem adnak lakhatási engedélyt,tehát olyan céggel kell építtettnem aki rendelkezik ÉMI minősítéssel,de az viszont méreg drága.Akkor most ez hogy van?Ez tényleg ekkora szívás?Segítsetek légyszi értelmes válaszokkal,mennek a zöld kezek,előre is köszi:)

2014. márc. 19. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szűk a buksza ha nem főbb dolgokat nem csinálhatsz. Pl burkolhatsz de villanyt nem szerelhetsz
2014. márc. 20. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz,mindenről számlát kell mutatnod.A legegyszerűbb az ha van vállalkozó ismerősöd és kifizeted neki az áfát,csak akkor adjon számlát mindenről.
2014. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak hiszed hogy így megy. Szerinted melyik villany vagy gáz szerelő adja az aláírását egy esetleg hozzánem értő munkájához. Elmondom senki. Mint ahogy én se vállalnék felelőséget más munkájáért.
2014. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pedig lehet venni számlákat így ....
2014. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!