Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kazán és radiátor vásárlás...

Mugen81 kérdése:

Kazán és radiátor vásárlás előtt állok mi a véleményetek a következőkről? (Tapasztalatból adódó véleményeket kérnék)

Figyelt kérdés

3 kazán áll a célpontban:


Sime Solida 5

Beretta RBS 27

Immergas Soline 25


A radiátorok Immergas Immerpan típusok!



#Beretta #Solida
2014. ápr. 17. 21:44
 1/5 anonim válasza:
Szerintem érdemesebb csináltatni egyet, mármint kazánt. Én személy szerint nem bízom a boltiban, mert úgyis úgy csinálják meg hogy max 10-15 éven belül kilyukadjon. Nálunk a csináltatott kazán 35 évig bírta és az újat 90.000 ft-ért csináltattuk
2014. ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek nem lemezkazánok hanem öntvények!
2014. ápr. 18. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mert öntvény nem jelenti azt hogy sose megy tönkre, tele a net repedt öntött vas kazánokkal
2014. ápr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Persze hogy minden tönkremegy!

Arra írtam hogy öntvény, hogy csináltassak kazánt,öntvény kazánt kisiparban nem igazán csinálnak, csak lemezt!

De a kérdés nem a lemezkazánokról szólt!

2014. ápr. 25. 08:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az Immergas-t választanám... már csak azért is mert a radiátor is az.. Így ha bármi probléma van nem kérdés hogy hova kell fordulni
2015. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!