Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Gondosan megválasztott megoldá...

Gondosan megválasztott megoldásokkal és anyagokkal létrehozható kisméretű fenntartható "luxus" egy garzonlakásban?

Figyelt kérdés

Elég jól megterveztem, de félek, hogy nem lesz jó. Egyszerűen csak szeretném ha mindennek lenne normális helye, indokolatlan elemek nem jelennének meg a lakásban.


Komoly hangsúlyt fektetek a rituáléknak, tisztálkodás, főzés, fürdés, így ezeket a helyiségeket úgy próbálom kialakítani, hogy megfeleljenek a követelményeknek.


Fontos szempont a tisztán tarthatóság is. Világítás, alternatív megoldások, például szürkevíz hasznosítása, fürdővíz átszivattyúzhatósága például a mosógépbe. (japán megoldás) wc öblítés esővízzel, vagy szürkevízzel. Szűrős, esővízes zuhanyozás, mosogatás, kézmosó.


Kertben permakultúrás megoldások.


Jelenleg egy iszonyatosan rendetlen lakást vagyunk kénytelenek használni és kezdem elveszíteni a hitem, hogy normálisan is lehet majd élni :D


2014. máj. 2. 20:07
 1/1 supra01 ***** válasza:
Szerintem igen, ha ezeket meg tudod valósítani!
2014. máj. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!