Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Hol tudnék olcsón járólapot...

Hol tudnék olcsón járólapot venni?

Figyelt kérdés
Aki tud az legyenszives írjon prívatot vagy itt. Illetve ha tud olyan oldalt linkelje:) elore js koszonom :)

2014. jún. 9. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Az olcsó az olyan is.Erre mondják a jót is 2 x veszed meg .

Inkább várj egy kicsit,ha nem elég a pénzed rá. A gyenge minőségű gyorsan kopik,felpattog, a következő lapozáshoz meg szakember is kell .

2014. jún. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp az olcsóság a legfontosabb, akkor nézz körül egy Obi, vagy Baumaxban. Gyakran járok az előbbiekbe és többször láttam már 999ft-ért járólapot.

Mondjuk attól függ hova szeretnéd.. Kamrába én is tettem már ilyent, igaz, vágni nagyon rossz volt, mert gyakran elrepedt, de a helység kihasználtságának megfelelt. Nappaliba azért nem tenném.. 2500Ft-tól már Zalakerámiát is kapsz.

2014. jún. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi:)
2014. jún. 10. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!