Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Érdeklödni szeretnék, mennyibő...

KiváncsiZsolt kérdése:

Érdeklödni szeretnék, mennyiből lehetne felépíteni 1 10x10-es családi házat? Telek van. Ami lényeges volna 3legalább 3mx4m-es szoba egy nagy nappali.

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdéses házat 23 518 200 forintból lehet felépíteni.

Bocs, de gondolom te is érzed, hogy erre így látatlanban nem lehet normális választ adni. Kb százféle dologtól függ az építkezés költsége.

2014. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Teljessen igazad van tehát igazából mindenképpen terveztetni kell?Még aztse tudom,hogy könnyű szerkezetes vagy tégla
2014. aug. 6. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 15-18 milla ha hajlandó vagy te is dogozni rajta és mindenből az egyszerűbbet veszed.
2014. aug. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20millió kb. attól függ van-e családi segítség, vagy generál kivitelező csinálja.
2014. aug. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vettem egy ilyen 13 éves házat (10 x 10 m, alul egy nagy tér (nappali és amerikai konyha,lépcsőház,fürdőszoba), felül a tetőtérben két félszoba), dryfit szigeteléssel, 580 m2-es telekkel, igen jó állapotban. 18 millió volt az ára (víz, csatorna, villany van, kémény is, gáz a kerítésnél) de tízzel többet ér. A reális építési költség nálad is 25-28 millió körüli. Ha a család besegít,olcsóbban is megy, de építőmester akkor is kell, ami nem olcsó dolog.
2014. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!