Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Közműnyilatkozatok beszerzését...

Közműnyilatkozatok beszerzését építési engedélyhez hogyan es hol a legegyszerűbb intézni?

Figyelt kérdés
Tigáz es az Elmű érdekelne, Üllőn lakom.
2014. aug. 14. 21:37
 1/1 plajer tibor ***** válasza:

A TIGÁZ és az ELMÜ kirendeltségen kell kitölteni egy kapacitás igénylő adatlapot. / van ahol tervet is kérnek csatolni / Ezen kell bejelenteni, hogy mennyi igényelsz.

Ez alapján adják meg, hogy van ennyi szabadon az utcai hálózatukban vagy nincsen. HA nincs akkor, hogyan kellene azt messzebbről vagy fejlesztéssel biztosítani.

JELLEMZŐEN LENNI SZOKOTT SZABAD KAPACITÁS. Bár én már jártam úgy, hogy csak 10 AMPERT kaptam egy 10 LAKÁSOS társasházamhoz. Kávét is alig tudtunk főzni rajta, betont már benzines géppel kellett keverni.

2014. aug. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!