Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szoba betonozására kész...

Szoba betonozására kész beton, vagy saját keverésű beton? Hogy olcsóbb?

Figyelt kérdés
Pl. egy 20nm-es szoba betonozására érdemesebb kész betont vásárolni (12-13ezerFt/m3), vagy vegyem meg én a hozzávalókat és kevergessem ki? Vajon hogy jön ki olcsóbbra? 5cm-es beton elég egy szobára? Mert akkor szerintem egy 20nm-es szobához 1m3 kész beton kell. Az durván 13ezer Ft. Ééés ha magam keverek? Akkor kb. mennyire jönne ki? Miből mennyi kell? Nameg az áram.... Várom a tanácsokat! Köszönettel!

2014. szept. 4. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
esetedben jobban megéri a kész betont venni
2014. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérdező vagyok!

De nem csupán 20nm-ről lenne szó, hanem kb. 60nm... de lehet, hogy több. Felszedjük a háznál a padlót, és akkor derül ki, hogy melyik nincs lebetonozva.

A 20nm-t csak példának írtam.

2014. szept. 4. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor pont fordítva a gazdaságosabb :D
2014. szept. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60 m2-nél már megéri esztrich-betonosokat hívni. Olyan betonod lesz, hogy megnyalod az ujjad, nem kell padloponozni, nem porlik fel.
2014. szept. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!