Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kinek van tapasztalata az...

Podigabi kérdése:

Kinek van tapasztalata az elektromos kazánnal?

Figyelt kérdés
Milyen üzemeltetési költségekkel jár? HMV termeléssel együtt? Mekkora beruházási költséget jelent? Napelemmel párosítva mennyire jó ötlet?
2014. szept. 22. 14:09
 1/2 anonim válasza:

én vaillant szakkereskedésbe mentem be 1 hónapja kérdezősködni, mert kazánt cseréltem én is. Rákérdeztem az elektromosra én is, de csak annyit mondott a fickó, hogyha meg lehet oldani hagyományos kazánnal, akkor ne gondolkodjunk elektromosba, mert egyáltalán nem éri meg. Szerinte azért találták ki, hogy olyan helyen lehessen használni, ahol gázosokat nem lehet alkalmazni.

Szóval szerintem Te is menj be egy ilyen helyre és ott kérdezősködj, biztos pontosabban felvilágosítanak.

2014. szept. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanannyi hőmennyiséget elektromos árammal előállítani háromszor annyiba kerül mint gázból. Ha nem egyszerűen elfűtöd, hanem hőszivattyút működtetsz vele akkor még kicsit olcsóbb is lehet.

A jó hőszivattyú drága, a napelem szintén...szerinted miért épít kéményt meg gázcsövet a sok ember ahelyett hogy hazavinné és bedugná a villamos kazánját?

2014. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!