Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Víztárolós gázkazánt válaszfal...

Víztárolós gázkazánt válaszfalra lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szerintetek a fal elbírja-e majd a gázkazánt az épülő házunkban?

Fal: 10 cm vtg.-ban POROTHERM válaszfallapokból, kétsoronkénti huzalmerevítéssel ellátva, M100 falazóhabarcsba rakva készülnek. (műszaki specifikáció: A-138/1994)

Víztárolós gázkazán súlya összesen, vízzel együtt: 150 kg.



2014. szept. 23. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Necces. Tegyetek alá támasztást is.
2014. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én közfalaim hosszában rakott B30-as téglából vannak (így rakva 12 cm+vakolat), huzalmerevítés nélkül, és nem akar leesni róla a tárolós cirkó.

Mekkora tároló van a kazánodban, hogy olyan nehéz? Nekem 55 literes a melegvíz tárolója, a cirkó meg üresen nincs 35 kg sem. Összesen feltöltve bőven 100 kg alatt van, ráadásul csak 2 db 10-es műanyag tiplibe tekert hatlapfejű állványcsavar tartja, és 10 éve fent van a falon.

2014. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is arra van téve,
2014. szept. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kazán Bosch ZWSE 24-5 MFA, a súlya 79 kg, plusz a víz, az 50 literes tárolóba.
2014. szept. 24. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!