Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Üdv 120 literes bojler normál...

Luki01 kérdése:

Üdv 120 literes bojler normál tégla válaszfalra szerelhető? Mert oda tudnám rakni de én eddig csak föfalon láttam felszerelve.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a fal elbírja. (Általában... Ki tudja, nálad nincs-e valami disznóság a vakolat alatt...)
2013. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

04-01 9.24 kor tettek egy hasonló kérdést fel.

Jó kis vitát váltott ki.Keresd meg,és olvasd el a válaszokat .

2013. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen! 10 cm vagy vastagabb válaszfalon. 8 cm es válaszfalnál ekkora méret már csak segédkerettel ajánlott(padlótól-mennyezetig vaskeret alul felül rögzítve és azon a bojler tartócsavar.

És bármilyen vitát mellőzve az átmenő menetesszárat hátul kösd össze egy laposvassal ami egyfajta tartókengyel lesz!

Ez fontos ha nem szeretnéd hogy fürdés közben a nyakadba landoljon a bojler!

2013. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes infót üdv.
2013. ápr. 18. 06:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen válaszfal elbírja ami téglából van és normálisan ahogyan azt kell rakták fel, nem valami olcsó hígított vakolattal ami egy erősebb sparta rúgás után összedől.

Elfogja bírni.

2013. jún. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen, ugyanis a 6-os válaszfal téglánál keretet kell alkalmazni.
2013. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elbírja.Anno a parasztházunkba a vályog válaszfalon volt felfüggesztve,de az nem is 120 literes,hanem 150 vagy 200 literes volt.Már nem emlékszem pontosan,de több volt 120-nál.
2014. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!