Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ilyen esetben hogyan szokás...

Ilyen esetben hogyan szokás rászólni a munkásokra?

Figyelt kérdés

Tavaly térköveztettem a szüleim kertjében. 3*8 órát számoltak fel. De állítólag napi 4 órát dolgoztak csak kb. a többi elment beszélgetéssel, evéssel, meg hamarabb is leléptek, mint ahogy a munkaidő befejeződött volna.


Hülye voltam, kifizettem. Lényegtelen.


Azért tettem fel a kérdést, mert egy újabb munkát akarok kiadni. És nem szeretném, hogy ismét madárnak nézzenek. Ezért kimegyek felügyelni, mikor dolgoznak. De ha látom, hogy lazsálás van, akkor hogyan szokás rájuk szólni, hogy dolgozzanak?


2014. okt. 21. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ezért as munkáért mennyi pénz kérnek ?


ha 1 óra ha 187 akkor is annyit kapnak amennyiben megalkudtatok.

2014. okt. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A munka elvégzésében állapodj meg,aztán beszélgessenek csak ,az idő ellenük dolgozik .Akár sátort is verhetnek .
2014. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne órára fizess, hanem az elvégzett munkáért.

És állapodjatok meg egy maximum időben.

Azon belül meg annyit beszélgetnek, amit akarnak, csak a megadott időre készüljön el, megfelelő állapotban.

Ha nem készülnek el a határidőre, akkor pedig csökken a kifizetendő összeg :)

2014. okt. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha órabérben fizeted őket, akkor úgyis megtalálják a módját, hogy a négy napos melót két hét alatt fejezzék be, még akkor is, ha te magad adogatod a térköveket a kezükbe.
2014. okt. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
ezt nem lehet dekázni, ez nem nanométer
2014. okt. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 lalalalalalala és la ***** válasza:
Szerintem sikertelen lenne a próbálkozásod! Ha ők eldöntik a hætad mögött, hogy ez 3 napos munka, akkor az 3 napig fog tartani függetlenül attól, hogy ottvagy vagy sem. Érdemes egy maximumárat kérni a szakembertől. Ha mástól is kérsz árajánlatot, akkor tudsz viszonyítani, hogy ez még belefér vagy sem.
2014. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lalalalalalala és la ***** válasza:
Egyébként nyiltan meglehet mondani,hogy munkáért fizetsz nem pedig a beszélgetésért.
2014. okt. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!