Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
a bátyám most ment be a budiba nagyvécézni, ami nála mondanom se kell kb. háromnegyed óra, én viszont most értem haza és nekem is nagyon kell, alig vártam hogy hazaérjek és ráüljek a budira!!! Hiába dörömbölök neki, csak röhög rajta

#szokás #otthoni wc
2014. okt. 19. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Tojásos nokedlit, az gyorsan megvan.
2014. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, azota megoldodott.
2014. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nehezen,de meg :D
2014. okt. 20. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy szívószál segítségével, valami általa nemszeretett dezodorral, vagy chemotox-szal a kulcslyukon keresztül fújni kell a spray-t. Lóhalálában fog elkészülni és kijönni. (Nyugi a chemotox, és egyéb rovarirtók melegvérüekre tehát emberre és háziállatokra nem veszélyesek, rájuk van írva.)

Rajtam is csak röhögött a bátyám, mikor kérleltem, hogy nagyon kell. Na én kifüstöltem a nővérem deo-spray-jével. Úgy igyekezett kifelé, majd szétment az ajtó...

Meg kellett fürdenie, annyira női szaga lett :-)

Azóta ha dörömbölök neki - nem röhög, hanem igyekszik ...

2014. okt. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!