Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Ilyen időben milyen cementtel...

Ilyen időben milyen cementtel érdemes megcsinálni egy 14 négyzetméteres kis épület alapját?

Figyelt kérdés
Esténként már elég hideg van és nem tudom,hogy mennyit ártana a cementnek.Ráadásul viszonylag gyorsan kellene felhúznom az épületet,szóval olyan cement kellene,amire használat után viszonylag hamar lehet építeni és nem annyira drága.Találtam olyat,ami 4000 ft/q de az elég drága.
2014. okt. 28. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2014. okt. 28. 19:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen időben még simán jó bármelyik, én a helyedben adnék hozzá némi Kalcidurt vagy Barra Frostot is.
2014. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebből a kalcidur-ból és barra frost-ból nagyjából mennyi kellhet 10 mázsa cementhez?
2014. okt. 30. 00:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel alapról van szó: hagyományos C12-es betonnal, a földben nem fagy meg. A kötés ~34 hét ezt +kellene várnod!
2014. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
34 hét azért elég sok.
2014. okt. 31. 19:31
 6/6 anonim ***** válasza:
négyes vagyok Bocsi-így akartam : 3-4 hét! (a beton 100 évig köt egyébként-hallottad, vagy ismerős? )
2014. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!