Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Építkezéshez érdemes kistehera...

Építkezéshez érdemes kisteherautót venni?

Figyelt kérdés
8-17 óráig dolgozom, és csak előtte-utána tudnék kimenni az építkezésre. Érdemes így beruházni egy igavonó kisteherautóra?

2014. dec. 11. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha meg engedheted magadnak a plusz kiadást-igen! Nagyon sokszor jó lenne... Tapasztalatom!
2014. dec. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami olcsó kia, vagy transporter-re gondoltam, pár hónapig talán kibírja, és utána lehet továbbértékesíteni.. ajánlották, de ha elromlik, arra is kell költeni..
2014. dec. 11. 15:39
 3/11 anonim ***** válasza:
de ha a jelenlegi autódat is szétvágod arra is költhetsz majd, ha megengedheted akkor érdemes megvenni
2014. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudja fene, nekem az ablakokhoz a fördőkádhoz és a csempéhez kellett kölcsön kérnem autót. Az építő anyagot a tüzép és a fatelep szállítási díj nélkül kiszállította.
2014. dec. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Átírás+súlyadó+kötelező= annyi vagy több, amennyiért egy helyi fuvaros megcsinálja az összes fuvart, amire szükséged van.
2014. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb nagyobb dolgokat szállíttatni vagy arra a napra bérelni egy kocsit. Sokszor meg elég egy utánfutó - már persze ha van vonóhorog. Azt is lehet bérelni.
2014. dec. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az 5.-ik meg mondta a tutit, csak kiegészítenem.


250-ért veszel valamit aztán 90-110-ért át írod, meg még költesz rá ennyit, csak azért, hogy ha kell akkor, menjen is.


Vigye oda az iparos.


Amit, a teher autóra költenél azt inkább költsd sanaxra, seduxenre vagy valamilyen nyugtatóra. :)

2014. dec. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia


Én vettem és nem bántam meg sőt..


Igaz, szinte mindent én csináltam és így nem volt szaki aki kihozza az anyagot magának.

2014. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a válaszokat! Anno apósom IFA-t vett és bejött neki :-) Én viszont alkalmazott vagyok, 8-17-ig dolfozom, így nagyon nem is tudnám kihasználni a kisteherautót. Így inkább kihagyom. A kocsira meg rakatok vonóhorgot ;-) úgyis nemsokára műszakiztatni kell. Köszi mindenkinek!
2014. dec. 14. 22:32
 10/11 anonim válasza:
Ha van penzed akkor 2 öt is:)
2014. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!