Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kifestenetek ugy egy szobat,...

Kifestenetek ugy egy szobat, hogy nincs meg kicserelve az ablak?

Figyelt kérdés
Tervezzuk, hogy kicsereljuk azz ablakokat termopanra, viszont lehet, hogy az az ablak 3 ev mulva se lesz kicserelve.
2015. jan. 4. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
kilehet fal roncsolás nélkül is szedni szóval igen ki, ha meg mégis sérül az javítható, csak tegyetek el a festékből
2015. jan. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát én pl. nem csinálnám, mert, ha roncsolom a falat, s pl. sok idővel később cserélem csak az ablakot, akkor másabb lesz ott a szín, szóval ÉN előbb ablakcserét csinálnék.
2015. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a közeljövőben nem cserélitek akkor igen én abban az esetben pingálnám. De ha 1-2 hónapon belül esedékes lenne akkor már nem.
2015. jan. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, attól is függ milyen most a szoba fala. Mivel egy vödör festék meg 2 henger nem nagy összeg, így kifestenék, tennék el belőle javításhoz, és akkor 3 évig legalább jól néz ki.


Legrosszabb esetben meg 3 év múlva újrafested.

2015. jan. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
k
2015. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!