Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nincs már esély egy olyan...

Nincs már esély egy olyan háznak, ami 4 éve félkészen, tető nélkül áll?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 11. 16:00
 1/6 anonim válasza:
Nem kizárt, de sok reményt nem látni benne.
2015. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Négy éve áznak a téglák, télen az éjszakai fagyban megfagy a víz bennük, nap közben a napsütésben meg kiolvad, és ez így megy minden fagyos éjszaka. Ha legalább tető lenne felette és nem ázna a falazat... de így...
2015. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Még annyit kérdeznék, hogy ha mégis kezdeni akarnék vele vmit, akkor milyen hátránya lenne?

Pl. teherbírás szempontjából gyengülhet egy födém? Félhetnék, hogy beszakadok egyszer csak a pincébe, ... stb? Lehet életre veszélyes közvetlenül?

2015. ápr. 16. 12:27
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve nem csak közvetlenül, hanem akárhogy?
2015. ápr. 16. 12:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a terasz oldalán nem volt jól megcsinálva a vízlefolyó, befolyt a terasz alatti burkolatra, meg mögötte a 30x40-es téglákra. Nem nagyon, nem látványosan, vagy 4-5 évig.

A burkolat pár helyen megrepedt, mintha dobná le a tégla.

Leszedettem. Néhol a 40-es tégla FELE, harmada jött ki vele, morzsolódott szanaszét az egész.


Szóval tető nélküli ház téglái sem nézhetnek ki jobban 5 év után.

Én is csak úgy úsztam meg, hogy mellé betonoztattam 5 centit az épp téglához képest ... ami néhol 30 centi is volt a kiesett elmorzsolódott tégláknál.

2015. máj. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi!

Mielőtt esetleg kezdenék vele vmit lehet megnézetném egy szakértővel.

2015. máj. 12. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!