Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Létezik még ijan hogy családi...

Létezik még ijan hogy családi kivitelezés családi ház ápitésekor? és hogy müködik ez épitöiparban dolgozom és ebböl adodóan sok mindent meg tudnánk oldani kivitelezö cég nélkül de nem tudom hogy müködik.

Figyelt kérdés

#építkezés #kivitelezö cég nélkül
2015. jún. 29. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem .
2015. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem kivitelezhető. mindenhez szakember szükséges. amennyiben neked, vagy közeli hozzátartozódnak van olyan végzettsége -ács, kőműves, villanyszerelő...stb, akkor ezeket eltudod végezni, mást nem. valamint még a szaktudást nem igénylő munkát végezheted el. egyébként keményen büntetnek, az e naplóban pedig mindent vezetni kell naprakészen.
2015. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egyébként épitöipari szakember vagyok viszont sajnos diploma nélkül(kömüves)
2015. jún. 30. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
ha van szakmunkás bizonyítványod, akkor szakember(szakképzett) vagy, így a kőműves munkát elvégezheted.
2015. jún. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az e-napló nagyon szigorú, így tényleg csak azt végezheted el, amire szakmád van. És közeli hozzátartozó dolgozhat még neked (szüleid, testvér).

És minden alapanyagról számla kell, azt is fel kell vinni.

És ha nem generál kivitelező csinálja, akkor felelős műszaki vezető is kell...

2015. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És nem árt hogy ha a vállalkozói engedélyt is ki váltod mert anélkül 100 szakmád is lehet akkor se építhetsz be egy tiplit se. Egyébkén mivel a szakmában dolgozol hogy hogy nem hallottál még ezekről semmit?
2015. júl. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászolásokat.az utolsó kérdésre válaszolva azért mert jelenleg külföldön dolgozom és korábban nem voltam érdekelt e témában tehát nem is foglalkoztam vele,emiatt semhalottam rola sok mindent.
2015. júl. 1. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!