Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Építőiparban milyen munkák/mun...

Építőiparban milyen munkák/munkakörök vannak melyek sok utazással (legalább egy munkanap 50-60%-a) járnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg középfokú (építésztechnikus) végzettséggel rendelkezem és irodai munkát végzek (szakmán belül) de úgy érzem ez nem igazán az én világom. Mindenféleképpen az építőiparban szeretnék elhelyezkedni mivel ebben érzem legjobban otthon magam. Olyan munkák/munkakörök érdekelnének amik viszonylag sok (legalább 50-60%-ban) utazással járnak. Tudnátok ilyeneket ajánlani, hogy céltudatosabban tudjak keresgélni a neten ? ( Az építőipar részben is megjelenhet pl.: Területi képviselő építőanyag gyártó cégnél. ) Kérlek szedjünk össze minél többet ha gondoljátok írjatok személyes tapasztalatot is. (Lehet olyan munka is ahol felsőfokú végzettség az elvárás a lényeg, hogy sokat keljen utazni ne egy irodában ülni egész nap és/vagy ne kétkezi munkát keljen végezni )

2014. szept. 17. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél sofőr, kész. A munkaidőd maradék 40-50%-ában meg pakolod a kocsit, vagy várakozol. Tetszik?
2014. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Maradjunk a "B" jogsin belül :P
2014. szept. 17. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
hát kis autóval menjél... 3.5 tonnába sok minden belefér... Így már tetszik?
2014. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mivel nem igazán érkezik rá válasz hátha ez picit segít mikre gondoltam: Projektvezető ( elvileg bár pontosan nem vagyok tisztában a munkakörével ) Építésvezető esetleg Munka és Tűzvédelemnél lehet hasonló tevékenység ahol sokat kell utazni. Van még ezekhez hasonló állás ami relatívan sok utazást igényel ? Nem, az áruszállító nem bizonyult hasznos válasznak itt.
2014. szept. 19. 07:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Az élet egy nagy utazás! Annyi nem elég? De egyébként értjük mi hogy keveset akarsz dolgozni és sokat keresni, csak tudod ott elég nagya konkurencia. :)
2014. okt. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt miből szűrted le ? :D Én csak a monoton irodában ülést nem bírom a fizikai munkát meg végezzék el a nálam sokkal ügyesebb szakemberek. Munkaidőről nem volt szó fizetés: meg lehessen élni belőle majd idővel lépkedek a ranglétrán de ez már legyen az én gondom :)

Szimplán élvezni szeretném a munkám nem robotolni és nekem az utazás fekszik legjobban.

2014. okt. 8. 11:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szívből ajánlom az Egek ura c. filmet. :)
2014. okt. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet pont ma gondolkoztam egy jó film címen. Ez egy jel :) Kösz még egyszer, feltétlen megnézem!
2014. okt. 8. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!