Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek jó ötlet amerikai...

Szerintetek jó ötlet amerikai típusú házat építeni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az amerikai házak,amik a filmekben is vannak,csak nem tudom itthon nem lenne-e röhejes,meg minden.Nekem tetszenek ezek házak,s építtetnék is ilyet egy jó kivitelezővel(már ha találok),de persze,ha ti valamilyen aggályt láttok ebben,lehet negatívum is,akkor le is beszélhettek erről.Köszönöm előre is.
2015. júl. 19. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Mi az a "amerikai ház"?

Rengeteg stílus van, mégis mire gondolsz?

Építési módra, azaz könnyűszerkezetes?

2015. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%
szerintem egyaltalan nem rossz otlet de persze csak akkor nez ki jol ha igenyesen es stilusosan van megcsinalva:) nagyon szeretem a mediterran stilusu hazakat, azt is szepen meg lehet csinalni, jo otlet:)
2015. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Gipszkarton, vagy gerendaházra gondolsz?

Az amerikai tipusnál nagy a belmagasság, itt gatya-bugyi rámenne a lakótér kifűtésére.

.

Dehogyis beszéllek le!

A te pénzed, azt csináltatsz belőle, amit csak akarsz. Ám, fenn is kell tartani a házat, amihez ismét csak pénz kell.

2015. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ilyesmire gondolok [link]
2015. júl. 19. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Az ILYESMI nekem is tetszik. :)

Jó a marha nagy lehetőleg körbe-veranda (de szép kifejezés:)), főleg ezeken a mostani nyarakon.

Tetőteret viszont nem építenék be.

2015. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ja: a sok lépcsőt gondold meg (babakocsi, járókeret, kerekesszék, ki tudja). :)
2015. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

Eléggé tájidegen, de lehet ilyent építeni (ha nincsenek csalafinta helyi előírások).


Én megmosolyognálak, de vannak furcsa dolgok amúgy is ebben az országban, szóval a te dolgod.

2015. júl. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én hagyománytisztelő konzervatív értékrendem alapján erősen helyfüggő a dolog: Jó ötlet, és követendő példa -Amerikában. Viszont szerintem rossz ötlet és kerülendő -Magyarországon.
2015. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Lehet,igazad van utolsó.Lehetséges,hogy megutálnának érte,akik szerényebb,egyszerűbb kinézetű házat építettek?!Akkor lehet,hogy kerülöm,viszont ezek a mobilházszerűségek tetszenek,illetve a lakókocsik,konténerházak,de nem tudom.Köszi a választ.
2015. júl. 23. 20:20
 10/12 A kérdező kommentje:
A többieknek is...
2015. júl. 23. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!