Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyiből lehet egy 70 nm....

Mennyiből lehet egy 70 nm. -es házat felépíteni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 10:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hol?

Miből?

Milyen színvonalon?

Kivel?

Hitel is lesz?


Alaphangon 15+

2015. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Üres telken,összkomfortos,cirkófűtés,konyha,fürdőszoba és 3 kis szoba elfér a 70 nm.-en. Hitel nélkül,miért számít a hitel ,akkor több vagy kevesebb?
2015. szept. 15. 11:18
 3/11 anonim ***** válasza:
A hitel a kamat miatt számít azaz a hitel megdrágítja.
2015. szept. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem,nincs kölcsön. Egy ekkora könnyűszerkezetes ház is belekerül 15 m- ba? De most már találtam árat is 139000/ nm,kulcsrakész.
2015. szept. 15. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:

+ adók,rejtett költségek,szakértői díjak,utiköltségek,...


Van az 15+

2015. szept. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%

a 15 nagyon sok.


mindegy, h hitel vagy sem, maga az építés ugyanannyiba kerül, ha hitel van, ha nincs.

utána többet kell visszafizetni, de az már egy másik kérdés.

nem azt kérdezte, hogy 10 év után hogy jön ki jobban, hanem hogy maga az építkezés mennyi. az építőanyag meg a szakember pedig ugyanannyi így is - úgy is.

2015. szept. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

"...utána többet kell visszafizetni, de az már egy másik kérdés.

nem azt kérdezte, hogy 10 év után hogy jön ki jobban, hanem..."


Sokra megy az új házzal,ha kirakja a bank,mert nem tud fizetni.

2015. szept. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jól van, de nem ez volt a kérdés!!!!!!


a kérdés az, hogy most azonnal mennyi kell.

később lehet a háromszorosát is visszafizeti, mert RÉSZLETEKBEN képes lesz rá, csak egyben érdekli most!


engem is az érdekelt anno, mennyi hitelt kapok.

nem számolgattam, mennyi lesz összesen 15 év alatt, csak hogy meg tudjam venni a házat.

megvettem, most fizetek. nem tesz ki a bank, mert tudom fizetni.

igen, többet fizetek vissza, lényegesen többet, de amúgy meg soha a büdös életben nem lett volna annyim, hogy házat vegyek.


szóval eltérhetünk bármiféle irányba, egy építkezésnél 1000 féle kérdés felmerül, de most NEM AZ volt a kérdés, hogy milyen hitelt vegyen fel a kérdező.

2015. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Mi pont most építkezünk (könnyűszerkezetes), 95m2-es lesz a házunk (3 szoba+nappali-étkező-konyha,kondenzációs gázkazán, fa,88mm profilú ablak), reméljük, hogy 20M körül megállunk (telekkel együtt), amit tudunk már mi csinálunk, minden sokkal többe kerül mint gondoltuk, főleg a munkadíjak...
2015. szept. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Érdemes az első válaszoló 15M Ft-os tippjét elfogadni, mert tényleg annyi körül lesz az KÉSZ úgy, hogy az úgy nézzen ki amilyet szeretnél.


Ha a könnyűszerkezetes kulcsrakész árajánlat eredményéhez hozzáteszel még ötmillát, tényleg akkor fogod megkapni minimál álmaid megvalósítását.


Ha meg véletlenül már kijöttél tényleg 10 millából akkor a maradékot majd simán elköltöd kerítésre/garázsra/bejáróra/járdára és olyan dolgokra amiről a végén derül ki hogy nem is gondoltál rá, vagy ha te mégis gondoltál rá de a fővállalkozó biztosan nem értette bele az árajánlatba.



Fel a fejjel, elő a lóvét és sok sikert!

2015. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!