Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mai viszonylatba sacper kb....

Mai viszonylatba sacper kb. mennyiért lehet felépíteni egy 250 m2-es házat?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, amit a kérdésbe is megfogalmaztam arra gondolok hogy csak úgy a kopasz falak meg a tető. Plusz a villany, gáz, víz beszerelve ez így körülbelül hány millióba fáj az embernek?

2015. okt. 14. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szóval nem lenne lakható.

függ attól is, hogy milyen stílusú ház lenne, ez az újfajta amerikai, vagy emeletes...

egy amerikai stílusú, kb így lakhatatlanul 20 millió körül lenne.

tetőt azt most számoltam ki, az lenne kb 6-8 millió.

2015. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem az érdekelne, hol épited? Tanya, falú, város, kiemelt nagyváros... (remélem érted?? Földrajzilag???)
2015. okt. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jön ki 20 millióból. Ez kb. 60 % készültség, ilyen nagy ház esetén inkább 30 millió + ÁFA körül. Az ÁFÁ-t nem lehet megúszni e-naplós építkezésnél. Ha tetőteres, akkor olcsóbb.
2015. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 kérdező: sima egyszintes családi ház lenne nem szeretnék emeletet

2 kérdező: Városban szeretném építeni


És hát az elrendezést így nem tudom megmutatni max a tervezett méreteket tudom leírni nektek

2015. okt. 17. 22:35
 5/5 anonim ***** válasza:
150-200 ezer per négyzetméteráron számolhatsz.
2015. nov. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!