Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Házat építtetnék. Mik az...

Házat építtetnék. Mik az alábbi kivitelezések paraméterei? Több.

Figyelt kérdés

Nem kis házról van szó.

Néhány technológiát nem értek és némi költségvetési információs hiányosságaim vannak.

Természetesen tartóst akarok és a lehető leg olcsóbban.

Kezdve:

Pincét milyen anyagból csináltassam? Csak tégla vagy panel is lehet?

3 szintes lenne.

Milyen anyaggal számoljak? Melyik építőanyag a legkorszerűbb? Milyen vastag fal kellene?


Pince, földszint, első emelet, második emelet, padlástér.


Az árakat megtalálom és ki tudom számolni amit akarok csak a fenti kérdéseket nem értem.



2016. jan. 22. 13:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2016. jan. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, te miket számolsz magadnak, úgyis kell egy építész, aki megtervezi, kiszámítja, maximum az agyáramész az okoskodásoddal. Szép a lelkesedés, te egy határon túl már terhes mindenkinek. Jó példa, amikor az emberek a netről akarnak okosak lenni (pl) az orvosnak. Bár ne tennék.
2016. jan. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egy párhuzamos univerzumban igazad lehet. De ez az én projectem és ha nem úgy mennek a dolgok ahogy én mondom az fizetés nélkül elmehet a tudjuk hova.

Egy információban nem voltam biztos egy gigászi épitmény megépítésénél bárki lehet bizonytalan. Amúgy senki nem vállal Európában ilyen építését ide.

Köszönöm nem kérek több választ.

2016. jan. 24. 15:19
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
húszesztendős legény vackán álmodik a nyomor...
2016. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
kíváncsi lennék amikor találkozik a valósággal :)
2016. jan. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De jót röhögtem rajtad. Előadod, hogy te majd megmondod a szakembernek, hogy hogyan kell, meg kiszámolod, de azt sem tudod, hogy egyáltalán milyen építőanyagból állj neki.
2016. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsóval nagyon egyet tudok érteni. Még nem jöttem rá, hogy mégis mi a fittyfenét akar ez a jóember számolni: költséget vagy teherbírást?
2016. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!