Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen méretű ajtót kellene...

Milyen méretű ajtót kellene venni a mostani helyett ha ilyen paraméterei vannak a jelenlegi ajtónak? (többi lent)

Figyelt kérdés

A mostani fa ajtónkat szeretném a bejáratnál kicserélni.

Így tokkal együtt faltól falig 94x 202 cm mértem. De azt mondják itt "mellettem" a falban is benyullik a tok (ami érthető is). De mégis milyen méretű ajtót kell hogy vegyek, hogy jó legyen:

ez jó lenne: új ajtó paraméterei : 98 x 208,5 cm

vagy kevés? többet építenek be a falba a tokból?


2013. máj. 6. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tavaly csináltattam bejárati ajtót,azt tudom neked mondani,hogy ne készen vegyél,inkább csináltassál egyet,mert csak gondod lesz a cserével.

Felmérik,elkészítik és beszerelik,úgy hogy nincs rombolás.

Nálam kb.1,5 óra alatt kicserélték.Nem volt olcsó,de kiváló az ajtó.

2013. máj. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, ami azt illeti nálunk mindenképp ki kell szedni a falból a fát, vagyis a "minek is mondják.." ajtófélfa. AMi a falban van, magát a keretet. Szóval...ugyan ott van a dolog így szerintem.
2013. máj. 7. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó ,de nem bontanak,nálam is kiszedték.Úgy kiszedik ,hogy a fal nem sérül,vannak hozzá szerszámaik,meg ugye a takaróléceket,küszöböt is elkészítik.

Jó én csak ajánlottam,egyébként az enyém 150 ezerbe került,borovi fenyőből van,5 pontos biztonsági zárral,készre festve,hőszigetelt.

2013. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ez az, amit mi néztünjk ki az most akciósan 50e. harmada.
2013. máj. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!