Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mennyibe kerül 3 fázis 32A...

Mennyibe kerül 3 fázis 32A kiépítése?

Figyelt kérdés

És a szolgáltató ezt mindig tudja vállalni? Vagy külön meg kell kérdezni, mert lehet nem bírna el ekkora terhelést a ""villanyoszlop""?


Mennyibe kerül az erre való átalakítás, ha már be van vezetve a villany egy telekre?


Köszönjük!



2016. jan. 25. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A 3 fázis kiépítése mindig műszaki szemrevételezéssel történik a szolgáltató által. 32A össz. áramerősség alatt nem kell fizetni (Pl: 3*10A esetén). Ezen mennyiség felett van amperenkénti csatlakozási díj, amelyet a szolgáltató weboldalán találsz meg. A bevezetésnek vannak ezen kívül egyéb költségei, amely teljes egészében a helyszíntől függ. (új mérőórák díjai, kapcsolószekrény kiépítés, bontás, + vezetékek kiépítése, munkadíjak stb.) A szolgáltató erre is választ ad előzetesen, kérj útmutatást tőle.
2016. jan. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy kezdtem neki (nálunk eon) a honlapjukról levadásztam tetszés szerint a környékből egy regisztrált szerelőt (csak regisztrál szerelők csinálhatják) felhívtam és nagy vonalakba elmondtam mit akarok...ő elmondta,hogy 3000ft-ot kér azért,hogy kijöjjön amit ha vele csináltatjuk levon,majd elmondta mikor tudna jönni. Kijött megnézte és elmondta mi az amit cserélni kell pl:a lakásba lévő helyett a lakáson kívül lesz egy új óra és a fővezetéket is le kell cseréltetni (ami az oszloptól jön) részletesen elmondott mindent magát a folyamatot is azt is,hogy kb mennyi időt fog ez az egész igénybe venni (ott kezdődik,hogy papírhalmazok tömkelegének a kitöltése majd türelem,de ezt mi rábízzuk) nekünk 3x16A 150ből meglenne
2016. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!