Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » 15 milliobol tudok építettni...

15 milliobol tudok építettni egy kulcsrakész 50nm-es házat?

Figyelt kérdés
ha igen milyen minőségu alapanyogokkal jönne ki ennyi pénzből? Alap, közepes vagy prémium?
2016. márc. 7. 13:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ebből közepesnél egy kicsit jobb minőségben tudsz építkezni. De 50 négyzetmétert komolyan gondolod? Később bővíteni macerás lesz nagyon. Újra terveztetni kell, ahol bővítesz ott tönkremegy a szigetelés, új nyílás kell, megbontásra kerül a tető és így tovább. Én a helyedben vennék egy lakást, és amikor lesz asszony a háznál, akkor közösen terveztek egy nagyobb házat, ami minden igényt kielégít. A másik probléma, hogy vannak költségek, amik egyszer merülnek fel az építkezés során, függetlenül attól, hogy mekkora a ház, így a fajlagos négyzetméter ár kisebb háznál nagyobb lesz.
2016. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tragédia két ütemben építeni. Ki tudja, mikor lesz szüksége nagyobbra, addig is egyedül egy nagy házat fenntartani... Amit elkölt rezsire, takarítónőre, az bővítésnél elmegy a plusz tervezésre, végeredmény ugyanaz. És így most nem kell hitelt felvenni. 50-55 m2 ki fog jönni az összegből.
2016. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A 12 m2 az egy félszoba , ha ketten lakják és jól szigetel az ablak , akkor lehet , hogy egy kicsit állott lesz bent a levegő.Nem véletlenül 18-20m2 egy normális lakószoba.
2016. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ és a segítseget! Igazábol lehet hogy meg kéne várnom a kislányt akit még sajnos nem találtam meg de rajta vagyok az ügyön. A közelben most épül egy új lakópark ott tudok addig venni egy 50nm-es lakást kb 13 millából és még befektetésnek se rossz. Utánna meg eladom ha megvan az igazi és építünk egy közöz házat. Csak én már most meg tenném, úgy érzem néha már így is el vagyok késve pedig még "csak" 25 vagyok..
2016. márc. 8. 02:24
 15/18 anonim ***** válasza:

Csak azután nehogy a "kislány" majd nehogy kiügyeskedjen az ingatlanodból.

Szóval csak ügyesen!

2016. márc. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Igen arra vigyázni kell! Szerződést kell kötni a kislánnyal! :D
2016. márc. 8. 11:57
 17/18 anonim válasza:
15 millából inkább Ultimate Gamer PC-t építenék :) 8 titan X el sliben, 4 darab 4K-s képernyővel
2016. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

"15 millából inkább Ultimate Gamer PC-t építenék :) 8 titan X el sliben, 4 darab 4K-s képernyővel"


Tényleg! Hogy ez nekem eszembe sem jutott.... Sőt én inkább 32K-sat vennèk szilvamagos processzorral és azzal indulnèk a disztroj indzsoj számítógépes versenyen...! :D

2016. márc. 8. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!