Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Elfogadható ár műszaki ellenőr...

Elfogadható ár műszaki ellenőrzésért?

Figyelt kérdés

Egyszintes, egyszerű 110 négyzetméteres családi házat építünk garázzsal. Jó hírnevű, megbízhatónak számító műszaki ellenőr 200 ezerre mondta a műszaki ellenőrzését.

Ez milyen árnak számít?

alacsony, normál, kicsit magas, magas?


2016. márc. 16. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen alacsony, tekintve, hogy nagyon mennek fel a mérnöki díjak. Általában a bekerülés 2 %-a körül elfogadott, vagy felette. Vagyis ennek a két-háromszorosa.
2016. márc. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 xswerdy ***** válasza:

Hallani jóval magasabbról is, de azért nem nevezném gyanusan olcsónak sem (hasonló árat fizettem, igaz, az e-naplózás előtt).

Ha a híre jó, nyugodtan szerződj vele. Olcsóbbat ne keress.

2016. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 plajer tibor ***** válasza:
Budapesten és észak Pest megyében 25.000 ft+áfa /alkalom megyek ki ellenőrizni. Jellemzően heti egy alkalom elég szokott lenni, néha kijön havi 5 -re is. Tehát egy 6 hónapos építkezés kb. 700.000 ft+áfa lenne nálam. Én viszont nagyon jó hírű vagyok.
2016. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!