Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek érdemes indulni...

Szerintetek érdemes indulni ezen az Otthon Melege 2016 pályázaton, ha a házunkon lévő régi ablakokat akarjuk új, korszerű ablakra cserélni?

Figyelt kérdés
Házunkon 8 db nagyméretű régi fa-ablak van amin át lassan már befúj a szél a hőszigetelése a 0-hoz közelit. Láttam ezt az új pályázatot és gondolkoztunk rajta, hogy elinduljunk, de nagyon bonyolultnak tűnik. Sokan azt is mondják, hogy ha mindent megcsináltatunk hivatalosan, előírásszerűen az annyiba fog kerülni támogatással, mint ha anélkül csinántatnák meg "okosba". Nem tudom mi lenne a jó megoldás.

2016. ápr. 17. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi is ablakokat cseréltetünk...miután csukott ablakoknál is működik a szellőztetés így ha van pályázat ha nincs. Én belevágtam volna a pályázatba még akkor is ha a végére csak 10%-ot spórolunk is ez egésszel (mert ugye mint írtad a pályázattal nem rakhatja be pl a szomszéd 2 sörért) viszont -10% az -10% ami a semminél több. Viszont sajnos ezen nem kell gondolkodnom mert a négyzetméter határ miatt mi kiestünk.
2016. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt a 60 eft/m2 árat sem pontosan értettem. Ez az ablak ára és a beépités költsége együtt ? Nekünk olyan 150x180 cm-es ablakokról van szó.
2016. ápr. 17. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!