Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » OSB-lap csempézés! Tartós...

GáborTNK kérdése:

OSB-lap csempézés! Tartós megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

OSB-lapra kellett csempézni egy WC hátfalát(0,8x2,25) Több embertől (mind burkoló, mind barkácsoló) megérdeklődtem, hogy ki mit ajánl, de mindenki mást mondott. Felsorolom, amiket tanácsoltak:

-simán flexi ragasztóval

-Tapadóhíd és flexi ragasztó

-Tapadóhíd majd vastagon "bevakolni" flexiragasztóval és száradás után csempe

-Dryvit háló nikecell ragasztóval felragasztva majd flexi ragasztóval csempe

-Mapeinek van valami extra erső ragasztója ami horibilis áron van és elvileg az mehet fel rögtön


Ezek voltak a lehetőségek, amiket szak és nem szakembertől hallottam. Végül a tapadóhíd(kemikál rózsaszín) majd (weber flexi ragasztó)csempézés kombót választottam, de sajnos nem marad meg rajta!! Gondol egyet és elválik minden mechanikai változás nélkül!

Tud valaki erre valami normális megoldást????

Már kínomban arra gondoltam, hogy visszaszedem az egészet és felcsavarozok gipszkartont aztán rámegy a csempe flexiragasztóval és jóidő..!! Kérlek segítsetek! Köszönöm előre is a válaszokat!



2016. ápr. 23. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog megállni az osb-n a burkolat.Vegyél egy tábla gipszkartont és csavarozd rá az osb-re,így már burkolhatod nyugodtan.Ha létezik is ragasztó ami tapad az osb-re,biztosan drágább mint egy tábla gipszkarton.
2016. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen valószínűleg ez lesz. Még egy kérdés! Van a hajlítható 6,5mm-es gipszkarton! Ez jó lehet erre a célra?
2016. ápr. 23. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!