Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi a jó ezekben a könnyűszerke...

Mi a jó ezekben a könnyűszerkezetes házakban?

Figyelt kérdés
Ugyanannyiba kerül mint egy rendes családi ház kb. Most olvastam egy cikket miszerint nő a kereslet irántuk. Én még nem hallottam erről a típusú házról eddig. Mi a jó ezekben ?? Mi a különbség egy rendes családi házban és egy könnyűszerkezetes házban ? Bocs a hülye kérdésért még életemben nem hallottam erről a könnyűszerkezetes házakról !

2016. júl. 15. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
És mi akadályoz meg benne, hogy beírd a keresőbe? (pl. Google)
2016. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

ha rá se keresel persze, hogy adja be te retardált tróger!


Nesze, itt van, láss csodát: [link]

2016. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem tehetsz róla, hogy képtelen vagy gondolkodni. Az önálló internet-használat feltételez egy minimális értelmi színvonalat. Ha nincs, hát nincs.


A lepontozás meg nem érdekel, nekem nem lett rosszabb, remélem neked örömet okozott.

2016. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az hogy ócsó.
2016. júl. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan semmi jó sincs bennük. Én sokkal jobban szeretem a vályogházat. Éltem már Ytong-ban, téglában, panelban, de nekem csak a vályog jön be igazán. Szeretem a vastag, masszív falak sugározta nyugodt erőt. Feltölt.
2016. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28%

Az égadta világon semmi előnye sincs.

Olcsóbb? Gyorsabb?

Észak-Amerikában olcsóbb a fa mint nálunk. Ott biztosan olcsóbb a téglához képest. Nálunk nem.

Ott nem sáv vagy lemezalapra építik, hanem előregyártott betontuskókat raknak az egymástól néhány méterre lévő kiásott gödrökbe. Erre építik a házat. Emiatt lehet még olcsóbb, gyorsabb.

2016. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%

A könnyű szerkezetes háznak rengeteg előnye lehet, de ezt csak az veszi észre, aki már a bőrén tapasztalta.

Itt nincs építési törmelék, nincs por, vakolás, nincsenek ferde falak, nincs a szobákban hidegérzet.

Igen, gyorsabb, mert elemekből épül fel és a munkák többségét télen is el lehet végezni.

És amit én ismerek, az a fajta könnyűszerkezetes fal megtartja a felcsavarozott konyhaszekrényt, tartós és masszív. Az ilyen házakat olcsóbb kifűteni is.

Magyarországon egyetlen dologra kell odafigyelni, hogy jó céget válassz, mert itt tényleg nem lehet hibázni!

És ezért sem olcsóbb az igazán jól összerakott könnyűszerkezetes ház, mert itt még fontosabb a precíz munkavégzés, és a jó minőségű alapanyag, pl. a fa, amiből a vázszerkezet van. Az is biztos, teljesen más érzés ilyenben lakni.

2016. szept. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Neked semmi. A vallalkozonak jo mert kettot epit egysegnyi ido alatt.
2018. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!