Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Várható jövőre az ingatlan...

Adam ba kérdése:

Várható jövőre az ingatlan árak mérséklődése?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem még nem. Tovább fújódik a lufi. Még elején járunk a CSOKnak és a válság utáni hiteleknek. Viszont az építkezések leálltak. Majd kezdenek bedőlni megint a hitelek és próbál mindenki szabadulni az "új" lakásától, akkor kezd csökkenni ár. A külföldi vásárlóerő is folyamatosan aktív még. Az oroszoknak még mindig érdemes ide menekíteni a vagyonukat.
2016. aug. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

"Viszont az építkezések leálltak. "


Miről beszélsz?


Pont a héten mondták be, hogy már 2* annyi építési engedély ment ki meg a többi és csökkenés várható, valszeg most van a csúcs.

Indexen volt a cikk, ott elemezték.

2016. aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%

Jah engedély az van, meg nagy gödrök is, csak éppen sehol nem halad az építkezés. A kirakott táblákon meg folyamatosan írják át a várható befejezés idejét, ha egyáltalán foglalkoznak vele.

De még ha el is kezdik az építkezéseket, abból nem lesz jövőre ingatlanár csökkenés.

2016. aug. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Jaja, mert te aztán már tudod:D

Látom nagyon meg akarod magyarázni:D

2016. aug. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ingatlan keresett könnyenelérhető befektetési forma, plane ha a banki kamatok ennyire lent vannak.
2016. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem, sőt még mindig sokkal olcsóbbak a magyar ingatlanok mint a lengyel vagy szlovák, még jobban emelkedni fognak.
2016. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Igen, össze vissza beszélnek.

Én is hallotta a héten a rádió hírekben, hogy az idén kétszer annyi engedélyt adtak ki, mint tavaly.

De év elején még azt mondták, hogy már nem is kell építési engedély. Akkor hogy is van ez? Most ki mikor kommunikált rosszul?

2016. aug. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Most azért, mert te kimégy sétálni és ezt látod a kis környezetedben ne találj már ki ilyen hülyeségeket, hogy állnak az építkezések. Most én szétnézek felénk, én meg pont azt látom, hogy ezerrel nyomatják, meg veszik a vállalkozók a telkeket a belvárosban is és dúrják le a régi kisházikókat, aztán kezdik a társasházakat a helyükre.


Ez olyan, hogy látsz ezt-azt és közlöd, hogy ez van az országban, mintha én most kinyitnám a hűtőt, látnám, hogy van benne mindenféle finomság, aztán közölném, hogy baromság, hogy van, akinek nincs mit enni az országban, hát nézzétek már meg, elég csak kinyitni ezt a közeli hűtőt és van benne ennivaló.

2016. aug. 3. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Jó. Építkeznek, elkezdték túrni a földet, de ettől még jövőre nem lesznek olcsóbbak a lakások.
2016. aug. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne kösd össze a kettőt. Lehet, hogy nem lesznek olcsóbbak, de nem azért, mert "állnak az építkezések". Főleg, hogy nem állnak.
2016. aug. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!