Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kulcsrakész lakás vásárláskor...

Adam ba kérdése:

Kulcsrakész lakás vásárláskor honnan tudom, hogy beleépítettek e mindent ami kell?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Lutri az egesz. Nem veletlenul van ennyi panasz foleh a hang- es hoszigetelesre.
2016. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Csak akkor tudod meg hogy mit építettek bele, ha te vagy az építésvezető és minden egyes folyamatnál jelen is vagy. Egyébként nem, de ez igaz minden ingatlannál. Aztán hogy mit számláznak ki, az megint más kérdés.
2016. aug. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha ne végy új épitésűt főleg kulcsrakészen én már 3 at vettem meg is bántam ennyit mondhatok.még az a szerencse van rá kereslet így könnyű továbbadni. Legalábbis jelenleg. De egyre több a projekt így a pár éves nemsokára nem kell senkinek sem . Így gondolkozz.
2016. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem veszel új építésű házat. Nálunk is épült egy, 5 év után potyog a vakolat méteres lyukak vannak ami meg nem esett még le az meg kifakult.
2016. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Barátom, aki most építtet, folyamatosan rögzítő biztonsági kamerákat szerelt, illetve minden áldott nap kimegy és szemlét tart és foto-dokumentációt készít. És naponta eligazítja a fővállalkozót.
2016. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de van egy régi vicc, amikor vesz valaki egy fotelt, és otthon szétszedi, mondván: hogy került ez a fotel ilyen sokba? (talán Kazal László volt a monológ előadója)
2016. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Márkus Lászlóval làttam....mi került 15e forintba ezen a fotelen?a végén mà habzott a szája...ugy bele élte magàt
2016. aug. 6. 07:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sehonnan. Mi építkezünk és a kőműveseink foglalkoztatva vannak egy helyi társasház építőnél is így első kézből vannak információim a minőségről. Minden egy nagy rakás sz@r, gyakran veszélyes is. Pl.: a terven 3m-es pontalapozás van kiírva c20/25-ös betonnal, kivitelezve viszont 80cm mély c12-es lett. A melósok jelezték hogy ez marhára nem jó, de az építésvezető szólt hogy pofa be, minden úgy jó ahogy van. Ott spórolnak ahol csak lehet, szerintem ne vegyél új építésűt...
2016. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!