Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Kinek van bambuszparkettája?...

Linochae kérdése:

Kinek van bambuszparkettája? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Dilemmázunk, hogy bambuszparkettát vagy svédpadlót válasszunk. Sok jót lehet olvasni a bambuszról és valamivel olcsóbb is, mint a svédpadló, de hátrányokat sehol nem találtam, ami kicsit gyanús. Részben padlófűtésre is lenne...

2016. szept. 4. 20:57
 1/1 anonim válasza:
Egyszerűen tökéletes! Azért nem olvastál hátrányt, mert nincs neki. A bambusz nagyon kemény anyag és ezáltal nagyon strapabíró. Keménysége többszöröse a hagyományos keményfa padlókénál. Főleg a fonott bambuszparkettáé, de a horizontális vagy vertikális is olyan kemény mint a csont. Emellett gyönyörű is és nem a megszokott látványt nyújtja. Persze ez ízlés kérdése. Ráadásul megújuló forrás, ha egy kicsit zöld gondolkodású vagy. :) Nekünk az előző házban is bambusz volt, és a mostaniban is pont azt rakják. Egyre kell nagyon odafigyelni, hogy minőségi parkettát válassz, mert azok a mi klíma viszonyaink szerint vannak szárítva és gyártva és azzal biztos nem lesz gond. Barkács áruházi gagyit, vagy gyanúsan olcsót semmiképpen ne vegyél! A sógoroméknál éppen most bontanak egy barkács áruházit. :( A garanciális jogával nem megy semmire, mert ráfogják mindenre, hogy ő hibázott. Párolgtatnia kellett volna meg folyamatosan a páratartalom mérőt figyelni meg ilyen marhaságok. A padlófűtés miatt meg még jobban oda kell figyelni a minőségre. Én is elég sokat keresgéltem mostanában, de lehet találni jó ár/érték arányú padlót. Azt hiszem ide nem lehet linkelni, de ha érdekel akkor privátban elküldöm, hogy én hol vettem. Üdv!
2016. szept. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!