Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Valakinek tapasztalat tetőtéri...

Valakinek tapasztalat tetőtéri ablak csere normál ablakra tető átalakítással?

Figyelt kérdés

A tetőtéri ablakokat ki szeretném vetetni, és tető átalakítással kutyaól szerű (a szaknevét sem ismerem) módszerrel normál álló ablakot beszereltetni.

Van valakinek bármi tapasztalata ilyen téren?

Mennyire húzós, engedélyköteles-e, milyen szakit keressek hozzá (esetleg 16. ker környékén valaki) ?



2016. okt. 22. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Manzárd a neve. De ehhez falat kell bontani, téglából építeni, ez nem egyszerű ablakcsere, ehhez engedély kell.
2016. nov. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www manzárd beépítés
2016. nov. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs, ez a jó.

[link]

[link]

2016. nov. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, én ilyen kutyaólas megoldásra gondoltam, mint ezek itt:

[link]

Ehhez semmit se kell bontani, régi tetőablak ki, kutyaház dobozos oldalfallal, meg egy normál ablak bele.

2016. nov. 22. 00:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Eléggé kétséges, hogy nem kell ehhez ennedély. Ráadásul a szigetelést is meg kell bontani, újra szigetelni, mert beázhat. Csak megbízható, jó mesterrel merném meglépni. Aludtál már olyan szobában, ahol a tető hibája miatt arra ébredtél, hogy a nyakadba csöpög a víz? Mert én sajnos igen, elegem is lett belőle. Egy életre.
2016. nov. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Éppen ez a gond, hogy addig nem tudom csináltatni a full tető PUR habbal benyomásos mókát, amíg az ablakok nincsenek kész (ezért áll a project).

Mivel maga a fújt PUR hab eleve vízzáró (és a kőzetgyapottal ellentétben légzáró is), így a beázástól kevésbé tartanék (a kutyaól oldala is kapna belőle).

2016. nov. 27. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!