Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Turbó whistler normál kipufogó...

Szabika1983 kérdése:

Turbó whistler normál kipufogóra. Milyen hangot adhat? Csak sípol vagy valami extra is? Valakinek tapasztalat, vagy hozzáértés?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=oeCAtHzrWB0 itt jól megmutatja, hogy mennyit változtat
2013. ápr. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nagyon égő és gáz dolog szerintem. kb mint a sportkormány 1 literes buzukira...

a turbó lefúvónak marhára más a hangja és nem gázadáskor sípol hanem pont gázelvételkor.

2013. ápr. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem alapból van ilyen hang,meg alapjáraton is...de ez egy f*szság...
2013. ápr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es:

"hanem pont gázelvételkor."


Azért ez érdekes! A turbo sípol gázadáskor, mikor leveszed a lábad, akkor a kisebb kompresszió miatt túlnyomás keletkezik. És hogy kíméld az adott elemeket, ezért raknak a szívócsőre lefújószelepet, ami süvít. Olyan turbot még nem láttam, ami akkor tölt, mikor nem nyomod neki! :D

2013. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!