Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mészkő párkányt, ablak könyökl...

Mészkő párkányt, ablak könyöklőt honnan szereztetek be?

Figyelt kérdés
Jó minőségű, korrekt árú párkányost keresek, köszönöm.

2016. dec. 3. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Ürömi kőbánya
2016. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik sírköves méretre gyártja. Én is így csináltattam
2016. dec. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb és még tűrhető minőségű párkányokat a csepeli BAUHAUS-ban találtam. Van többféle gránit, mészkő, aglomerát anyagú, a legtöbb járatos méretben. Legfeljebb a hosszát kell kicsit igazítani, de ezt is megoldják az eladók ha te nem akarsz otthon vágni. Az összes létező céget összejártam, még azt is ahonnan a BAUHAUS rendeli, de mindenhol min 30%-al nagyobb árat kaptam. Ha nincs nagyon különleges igényed (méret, anyag) akkor én javaslom nézz be hozzájuk. Még esetleg a Kamaraerdőben egy volt tűzépen van még egy cég, azt hiszem Bavimpex-nek hívják őket, ott is érdemes körbenézni. Mondjuk ott csak az elfekvőből kaptam nagyon jó árat, az általában 1-2db, de viszont amit csak akarsz ők legyártják.
2016. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!