Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Nem úgy sikerült az aljzatkieg...

Nem úgy sikerült az aljzatkiegyenlítés, mint ahogy a burkoló gondolta, azt mondta, majd csemperagasztóval pótolja, ahol nem egyenlö az aljzat, vélemények?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj bele. Én már megszívtam ezt, cseréltethettem a padlót 4 év után, újra aljzatkiegyenlítés stb. Csinálják meg tisztességesen, ha kell, ellenőriztesd le valaki más hozzáértővel is, kevesebbe kerül, mint pár év múlva az egész aljzatburkolást újracsinálni. Sok idegeskedéstől megkíméled magad.
2016. dec. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó burkoló ezt simán meg tudja oldani így. Azonban egy jó burkolónak "sikerül az aljzatkiegyenlítés" is elsőre...
2016. dec. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Azonban egy jó burkolónak "sikerül az aljzatkiegyenlítés" is elsőre..."


Így van. Ilyen meg nincs, hogy lukak, mélyedések, huplik vannak egy tisztességesen elvégzett aljzatkiegyenlítés után, amit csemperagasztóval kell pótolni...Ha kell, hívj másik burkolót, nézzék végig hosszú vízszintezővel az egészet, ha nagyon el van fuserálva, marassák le és öntsék be újra rendesen. Egyszer kell jól megcsinálni, de akkor muszáj perfekt módon, különben minden burkolat rövid idő alatt tönkremegy rajta.

2016. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1, válaszóló. Miért kellett cserélni mindent? Feltört a jároláp? Vagy megrepedt?
2016. dec. 13. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!