Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szilikát blokkból épűlt...

Szilikát blokkból épűlt házakról mi a tapasztalat 20-30év után?

Figyelt kérdés
Nos hàzvásárlàs előtt àllok, nekem tégla a szimpatikus de lehet, hogy nem vagyok vevő az új dolgokra. Màsik dolog a könnyűszerkeztes hàzak elvileg olcsónak lettek beharangozva. De hìrdetésben nem làtok "olcsón" ilyet!

#tégla #Szilikàtblokk #könnyűszerkeztes #hasznàlthàz #kockahàz
2016. dec. 28. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Ki az aki olcsón akarja eladni?

Én nem vennék szilikátot.

2016. dec. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szilikátblokk az nem könnyűszerkezetes. Valószínűleg ezért nem találsz olyan olcsón szilikátblokkos házat, mint könnyűszerkezeteset.

Amúgy a könnyűszerkezetes sem olcsó, csak valamivel olcsóbb mint a kőházak.

Szerintem egyébként semmi baj sincs a szilikátblokkból épült házakkal. Sőt, a hőszigetelő-képessége jobb a szilikátblokknak, mint pl. a B30-as vagy B40-es téglának (ugyanolyan vastagság mellett).

2016. dec. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mármint a szilikátot és a könnyü szerekezetest külön kategóriának akartam irni
2016. dec. 28. 14:20
 4/5 anonim ***** válasza:
egy profin megcsinált könnyűszerkezetes ház majdnem hogy drágább mint a többi.
2016. dec. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém 44 éves szilikát, nincs vele gond.

Nem tudom, mennyire függ össze, de annak ellenére, hogy elég vékonyak a falak, szigetelés pedig egyáltalán nincs, a fűtés eléggé kevésbe kerül. 150 m2 200 E Ft, főleg gázzal.

2016. dec. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!